Şofben Tamir

Demirdöküm şofben servisi, Eca şofben servisi, Baymak şofben servisi, Ferroli şofben servisi, Vailliant şofben servisi, Arçelik şofben servisi, Beko şofben servisi, Protherm şofben servisi, vs. Her marka şofben tamiri ve bakım hizmeti vermekteyiz.

 

Şofben tamirlerini, MYK yetki belgeli teknisyenlerimiz yapmaktadır.

 

Şofben bakım

Her yıl yoğun olarak kullanıldığı kış mevsimi başlamadan önce, Ugetam gaz yakıcı cihazlar yetki belgeli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bakım denildiğinde akla sadece şofbenin iç temizliği gelmemelidir. Aynı zamanda şofben ve bağlantılı tesisatların genel kontrollerinin yapılması, parça ve donanımların temizliği ve ayarlanması, var olan ve olması muhtemel şofben arızaların tespiti ve giderilmesi demektir.
MYK yetki belgesiz elemanlarına yaptırılan en basit değişiklikler bile can ve mal güvenliğini tehlikeye sokabilir. Unutulmamalıdır ki; şofben sistemi, içerisinde su, gaz ve elektrik gibi farklı sistem ve tesisatları da barındırır. İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapılacak müdahaleler tüm sisteme zarar verecektir. Yetkisiz kişilere yaptırılan tadilat ve onarımlar kanunen de suç sayılmaktadır. şofben bakımı yaptırmak için bizimle iletişime geçip, yetki belgeli teknisyen ekiplerimiz tarafından şofben bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Hemen ara