[stack_cards layout=”rounded” icon=””]

 

Kombi tamir ve bakım servisi

Demirdöküm, Eca, Baymak, Falke, Vailliant, Bosch, Buderus, Lambert, Protherm, başta olmak üzere her marka kombi tamir bakım ve yedek parça değişim hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards layout=”image-large” icon=””]

Doğalgaz Sobası tamir ve bakım servisi

Fujiyama, Gilan, Green White, Mira, Hoşseven, Simtaş başta olmak üzere her marka doğalgaz sobası tamir bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Hermatik ve Bacalı şofben servisi

Demirdöküm, Arçelik, Beko, Baymak, Vailliant, Protherm başta olmak üzere, hermatik ve bacalı şofbenlere bakım onarım ve yedek parça değişim hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Setüstü ocak (aygaz) fırın dönüşümü ve gaz baağlantısı

Setüstü ocak ve fırınlarınızın lpg’den doğalgaza dönüşümünü veya doğalgazdan lpg’ye dönüşümünü yapıyor, gaz açımı öncesi ocak bağlatma hizmeti veriyoruz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Çelik baca montajı

Eski bacalı şofben ve kombilerin gaz açımı esnasında bacalarının çelik olması gerekmektedir. Bacalı şofben ve kombilerin çelik baca montaj ve sızdırmazlığını izgaz prosedürüne uygun olarak yapmaktayız.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Oda termostat montajı

Her marka kombilerinize uygun olan oda termostat montaj ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Doğalgaz flex hortumu değişimi

Gaz açımı esnasında doğalgaz flex hortumlarınız gaz kaçırması veya kısa gelmesinden dolayı bağlanmayan doğalgaz flex hortumlarınız için, değişim hizmeti veriyoruz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

2. El kombi ve Soba 

2. el kombilerinizi makul fiyata alıp, 2. el çalışır durumda bakımları yapılmış kombi satışımız ve montaj hizmetimiz vardır. Yoğuşmalı veya normal kombiler için fiyat alabilirsiniz.

[/stack_cards]

İzmit Kombi Servisi
Kombi Tamiri & Bakımı

İzmit Demirdöküm, Eca, Baymak, Baykan, Ariston, İmmergas, Ferroli, kombi servisi.

İzmit

Ferroli kombi servisi, Vailliant kombi servisi, Alarko kombi servisi, Buderus kombi servisi,  Bosch kombi servisi, Arçelik kombi servisi, Beko kombi servisi, Protherm kombi servisi, Baxi kombi servisi,          Airfel kombi servisi vs. başta olmak üzere her marka kombi tamir bakım  ve garantili yedek parça değişim hizmeti veriyoruz.

Günümüzde en yaygın kullanılan ısınma yöntemi kombili sistemlerdir. Kocaeli İzmit’de kombi teknik servisi hizmetleri veren firmamız kombi arızalarının onarımını, montajı ve bakımını talepleriniz ile gerçekleştirmektedir.

Tüm kombi markaları ve kombi modellerinin tamiri için bizlere ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kombi tamirlerini, MYK yetki belgeli teknisyenlerimiz yapmaktadır.

İzmit Soba Tamir
Doğalgaz Soba  Servisi

İzmit Fujiyama soba servisi, İzmit Mira soba servisi, İzmit Gilan soba servisi, İzmit Green White soba servisi, İzmit Hoşseven soba servisi, İzmit Baymak soba servisi, İzmit Demirdöküm soba servisi, İzmit Raks soba servisi, İzmit Fountain soba servisi, vs. her marka soba tamiri için servis hizmeti vermekteyiz.

Kullandığınız doğalgaz soba markası ne olursa olsun, tamiri için bizlere ulaşabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Servis Garantisi

Doğalgaz sobalarınızın tamiri uzmanlık gerektirmektedir. Yedek parçalarımız garantilidir.

Doğalgaz sobası tamirlerini, MYK yetki belgeli teknisyenlerimiz yapmaktadır.

Akıllı oda termostadı Cosa, İzmit, ilçelesine oda termostadı kurulum ve montaj hizmeti vermekteyiz. Akıllı oda termostadı Cosa satışı yapmaktayız. İzmit ilçesine her marka oda termostadı kurulum hizmeti vermekteyiz.
Eski sistem bacalı şofben veya kombilerin gaz açımı esnasında, bacalarının alüminyum olmasından dolayı izgaz gaz açımını onaylamaz. Kalıcı konutlar, yahya kaptan ve yuvam akarcadaki bacalı cihazların çelik baca değişimi ve izgaz prosedürüne uygun olarak sızdırmazlık hizmeti vermekteyiz.
İzmit bacalı cihazlara çelik baca montaj hizmeti vermekteyiz.
Hemen ara