[stack_cards layout=”rounded” icon=””]

 

Kombi tamir ve bakım servisi

Demirdöküm, Eca, Baymak, Falke, Vailliant, Bosch, Buderus, Lambert, Protherm, başta olmak üzere her marka kombi tamir bakım ve yedek parça değişim hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards layout=”image-large” icon=””]

Doğalgaz Sobası tamir ve bakım servisi

Fujiyama, Gilan, Green White, Mira, Hoşseven, Simtaş başta olmak üzere her marka doğalgaz sobası tamir bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Hermatik ve Bacalı şofben servisi

Demirdöküm, Arçelik, Beko, Baymak, Vailliant, Protherm başta olmak üzere, hermatik ve bacalı şofbenlere bakım onarım ve yedek parça değişim hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Setüstü ocak (aygaz) fırın dönüşümü ve gaz baağlantısı

Setüstü ocak ve fırınlarınızın lpg’den doğalgaza dönüşümünü veya doğalgazdan lpg’ye dönüşümünü yapıyor, gaz açımı öncesi ocak bağlatma hizmeti veriyoruz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Çelik baca montajı

Eski bacalı şofben ve kombilerin gaz açımı esnasında bacalarının çelik olması gerekmektedir. Bacalı şofben ve kombilerin çelik baca montaj ve sızdırmazlığını izgaz prosedürüne uygun olarak yapmaktayız.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Oda termostat montajı

Her marka kombilerinize uygun olan oda termostat montaj ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

Doğalgaz flex hortumu değişimi

Gaz açımı esnasında doğalgaz flex hortumlarınız gaz kaçırması veya kısa gelmesinden dolayı bağlanmayan doğalgaz flex hortumlarınız için, değişim hizmeti veriyoruz.

[/stack_cards]

[stack_cards icon=””]

2. El kombi ve Soba 

2. el kombilerinizi makul fiyata alıp, 2. el çalışır durumda bakımları yapılmış kombi satışımız ve montaj hizmetimiz vardır. Yoğuşmalı veya normal kombiler için fiyat alabilirsiniz.

 

#Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Demirdöküm, Eca, Baymak, Baykan, Ariston, İmmergas, Ferroli, Vailliant, Alarko, Buderus, Bosch, Arçelik, Beko, Protherm, Baxi, Airfel vs. başta olmak üzere her marka kombi tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi için servis hizmeti vermekteyiz.

#Şofben Tamir ve Bakım Servisi

Demirdöküm şofben servisiEca şofben servisi, Baymak şofben servisi, Ferroli şofben servisi, Vailliant şofben servisi, Arçelik şofben servisi, Beko şofben servisi, Protherm şofben servisi, vs. Her marka şofben tamiri ve bakım hizmeti vermekteyiz.

#Soba Tamir ve Bakım Servisi

Fujiyama, Mira, Gilan, Green White, Hoşseven, Baymak, Demirdöküm, Raks, Fountain, As royal, vs. her marka soba tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi için servis hizmeti vermekteyiz.

#Oda Termostadı Montaj ve Kurulum

Akıllı oda termostadı Cosa ve General oda termostadları başta olmak üzere,  her marka oda termostadının montaj ve

kurulum hizmetini vermekteyiz.

#Çelik Baca Montajı

Bacalı şofben ve kombilerin gaz açımı esnasında çelik olmaması durumunda izgaz, gaz açımını onaylamaz. Kalıcı konutlar ve yahya kaptan yuvam akarca konutlarındaki cihazların, izgaz prosedürüne uygun olarak çelik baca değişimini ve sızdırmazlık hizmetini vermekteyiz.

Kombi, Soba, Şofben servisi olarak İzmit, Derince, Körfez, Kartepe ve Başiskele ilçelerine kombi tamir & bakımı, soba tamir & bakımı ve şofben tamir & bakımı olmak üzere her marka cihazınıza hizmet vermekteyiz.

Teknisyen ekiplerimiz,
MYK

(Ugetam gaz yakıcı cihazlar)
yetki belgeli ustalardır.

Hemen ara